Menu

Podle akcí

Kategorie: Novinky, Víkendové zkoušky

První informace k víkendovým zkouškám

První informace k víkendovým zkouškámPodmínkou úspěšného složení vůdcovské zkoušky je splnění všech bodů stezky VLK Netopýr, které jsou zpracovány tak, aby prakticky prověřily co nejvíce vůdcovských kompetencí.

Stezka

Pro úspěšné absolvování kurzu si stáhněte stezku VLK Netopýr. Splnění stezky je podmínkou absolvování vůdcovských zkoušek. Zkoušky se skládají z domácích úkolů, aktivit na středisku a témat ke zkouškám:

  • domácí úkoly jsou ve stezce označeny ú (případně ú-úvaha, ú-z), jedná se o písemné úkoly, které je nutné vypracovat před zkouškou a zaslat do 31.10.2013. (Vzhledem k vysokém počtu přihlášených nemůžeme nabídnout příznivější termín.)
  • aktivity na středisku nejsou potvrzovány na zkouškách a je nutné je absovovat před příjezdem na zkoušky. U takovéto aktitivy je na konci popisu napsáno, kdo jí potvrzuje. Např. stana 1: Seznámím se inventarizací ve svém středisku (potvrdí vedoucí střediska).
  • témata ke zkouškám jsou na konci svého popisu označena Z, u těchto témat budete ještě zkoušeni. Pokud je Z kombinováno s domácí přípravou (ú nebo ú-z) jedná se většinou o diskusi nad vypracovaným úkolem.

Termín odevzdání domácích úkolů

Vzhledem k značnému počtu přihlášených žádáme o zaslání všech bodů ze stezky označených ú (případně ú-úvaha, ú-z) předem do 31.10.2013 v elektronické podobě. (Víme, že se opakujeme, ale je to opravdu důležité.)

Výjimkou je bod Představím sám sebe, své zájmy …. tímto bodem se představíte osobně na zahájení zkoušek, můžete si připravit počítačovou prezentaci na 2-5 minut.

Kompetence a další materiály

Kompetence popisuje, co by měl skautský vůdce zvládnout nebo umět. Seznam kompetencí k vůdcovské zkoušce doplněný o formu jejich ověření na zkoušce (bod stezky ….) naleznete uložen v sekci Materiály-Víkendové vůdcovské zkoušky. Ve stejné složce naleznete také skripta k vůdcovským zkouškám.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.