Menu

Podle akcí

Kategorie: Novinky, MLoK

MLoK ideální odměna pro Vaše rovery

MLoK ideální odměna pro Vaše roverySmyslem motivačního kurzu je nadchnout účastníky pro další činnost. Napadlo Vás někdy dát pobyt na motivačním kurzu jako odměnu Vašim roverům?

Mlok je kurz pro rovery, kteří pracují u oddílů, připravují program, pracují s dětmi. Tato práce je možná baví, ale každému jednou dojde energie a tu je potřeba načerpat. V roverském věku může být motivací setkávání s vrstevníky a zajímavá činnost.

Pět důvodů, proč poslat své rovery na Mloka:

  • Vaši roveři se mohou setkat s rovery odjinud, vyměnit zkušenosti, navázat nová přátelství.
  • Vaši roveři si odpočinou načerpají novou energii, jednou za rok nebudou připravovat program, ale program bude připraven po ně.
  • Vaši roveři projdou nepříliš známými programy, které je mohou inspirovat a obohatit činnost Vašeho oddílu.
  • Vaše rovery budeme rozvíjet a vzdělávat po stránce teoretické, zařadíme několik přednášek a programů pro zlepšení jejich přístupu k oddílové činnosti.
  • Vaši roveři projdou programy, které budou zaměřeny na všestranný rozvoj, v letošním roce plánujeme jako silná témata demokracii a můj život.

Motivujte rovery k přihlášení

Pokud máte pocit, že Mlok může být pro Vaše rovery přínosem, informujte je, prohovořte s nimi tuto možnost, případně můžete vyhradit část střediskových peněz pro vzdělávání a motivaci. Pokud roverům přispějete na kurz, mohla by to být pěkná odměna za celoroční činnost v oddíle.

Uzávěrka přihlášek je v pátek 29. března.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Doporučení odpovědět
Tento kurz mohu vřele doporučit. Mám na něj nejen dobré vzpomínky, ale odnesl jsem si i nové nápady a inspiraci. Vážně pěkný kurz.